אנו חיים ופועלים בלב נופי המדבר הקסומים של הרי הנגב הדרומי בגובה 550 מ' מעל פני הים, בכפר שחרות. לפני מספר שנים חברנו יחדיו, מספר חברים בכפר המדברי שחרות, ביוזמה משותפת להקים מרכז יחודי לטיולי מדבר שיאגד את הניסיון והידע שצברנו במשך שנות עשייה רבות. כולנו אנשי שטח אוהבי טבע ואדם, שבחרנו את המדבר כביתנו:

"רוכבי הגמלים" – חברת טיולי מדבר צברה ניסיון של מעל 30 שנים בהובלת והדרכת טיולים חווייתיים יחודיים אל תוך המדבר, שהקימה וניהלה את חאן שחרות עד למכירתו ב-2011.

"שמחת הפשטות" – חברת טיולים ותיקה, שהתמחתה בטיולי מדבר, טיולי ג'יפים, טיולי אופנועים וטיולי סוסים, במתן שירות למטיילים במדבר, מנהלות לטיולים וסדנאות והדרכות מיוחדות בארץ ובחו״ל. שיתוף הפעולה בינינו מאפשר להעמיק ולהעשיר את החוויה לאוהבי המדבר המעוניינים לטייל באזור ולשכור את שירותנו.

לאחר סגירת חאן שחרות, הקמנו את חניון הנוודים באחד הוואדיות בקרבת שחרות. כשמו כן הוא, מקום המבקש לתת לאורחיו את תחושת השהות במדבר כפי שאנחנו חווים אותה.

אנחנו ממשיכים להוציא טיולי הליכה וג׳יפים אל המדבר היפה שמסביבנו, כמו כן הוספנו סדנאות על החיים במדבר, טיולי בר מצווה מיוחדים ומסעות אופנועים וג׳יפים במדבר, בארץ וברחבי העולם.

הגמלים, הנמצאים לעת עתה במצפה רמון מאפשרים למטיילים שלנו להנות מנופי המכתש והר הנגב.


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי