סוכות
2019

עיריית באר שבע באמצעות חברת "כיוונים" מזמינות אתכם, האזרחים הוותיקים, ליהנות מהטבות ייחודיות במתחם הקטר 70414 בעיר העתיקה במסגרת חודש האזרח הוותיק שיתקיים בתאריכים 14.10-14.11.

במסגרת הפעילות, שמתקיימות בשיתוף משרד העבודה והרווחה, יהיו המבקרים חלק מחוויוה בלתי נשכחות של סיפורים מרתקים, מיצגים אור קולים, מוזיאון אינטראקטיבי, תערוכה מקסימה של תולדות העיר באר-שבע, קרונות נסיעה אותנטיים וקטר קיטור אחד ומיתולוגי- מדגם 70414.
לרגל החודש המיוחד ומתחם הקטר 70414 בעיר העתיקה יוצאים בהטבות בלעדיות לגמלאים היקרים ב-10 שקלים בלבד:
• כניסה למתחם הקטר ב-10 ₪
• קפה ומאפה ב-10 ₪
אנו מזמינים אתכם למסע בין זמנים וסיפורים על-ידי הסיורים המודרכים והמיצגים האמנותיים יוצאי הדופן ביופיים שקיימים במתחם הקטר. בנוסף, במתחם קפיטרייה עשירה במוצרים ופינות ישיבה שם תוכלו ליהנות מקפה ומאפה או כל מוצר אחר באווירה הנעימה של המתחם שלנו. מבטיחים לכם הנאה גדולה!

מתחם הקטר הינו מתחם יפיפה בעיר העתיקה באר-שבע אשר קם על תילה של תחנת הרכבת העות'מאנית של שנת 1915. בשנים האחרונות תחנת הרכבת העות'מאנית עברה תהליך חידוש ופיתוח וכיום מהווה האתר מתחם תרבות, פנאי ובילוי ייחודי בעיר העתיקה של באר-שבע.

* בתיאום מראש


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי