15.08 ו-22.08

20:00

בירוחם ובסביבתה מתוכננות מספר פעילויות בתקופת מטר המטאורים וצפייה בכוכבי הלכת, בשיתוף פעולה של המועצה המקומית, מתנ"ס ירוחם, קק"ל וכמובן תיירנים רבים, בהם גוף האסטרונומיה שהוקם בירוחם לפני מספר שנים – "שירת הכוכבים". מהיום כבר לא צריך להדרים רחוק כדי ליהנות משמיים זרועי כוכבים. קפיצה קטנה לנגב המזרחי והשמיים יקרצו לכם בקסם שלא יישכח.

בשני ימי חמישי עוקבים יתקיימו פעילויות לכל המשפחה. המשתתפים יגלו את המסתורין שיש לשמיים להציע בארבעה מתחמי אסטרונומיה משולבים – מודל ענק של מערכת השמש, עם עשרות אלמנטים מדהימים ומפתיעים, צפייה בטלסקופים מקצועיים, דרכם המשתתפים יביטו בגרמי השמיים, שבתאי על טבעותיו המרהיבות, מכתשי הירח, ירחי צדק, גרמי שמיים עמוקים.

בנוסף יתקיימו הדרכות והיכרות עם מפת השמיים, קבוצות ושמות הכוכבים, כיצד מזהים את כוכב הצפון, גלגל המזלות, עם אלומות לייזר שכמעט נוגעים בכוכבים, בתוספת הסברים מדעיים וסיפורים מרתקים על עולם האסטרונומיה. במקום גם תהיה פינת הפעלה ומתחם משחקים אסטרונומיים לילדים. 

במקום יתקיימו פעילויות נוספות, סיורי עקרבים, הפעלות לילדים, יצירה אסטרונומית לילדים, מופעי אש, מכירת אוכל מקומי ועוד.

לפרטים נוספים וליצירת קשר- https://visit-yerucham.com


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי