חוויה בחומר – סדנאות יצירה בחומר ובצבע

מושב תאשור

15-18.10.19 בתיאום מראש

הנכם מוזמנים להתנסות במגוון פעילויות בתחומי היצירה בחומר ובצבע, במסגרת סדנאות המתקיימות בחצרם של ז'יל ומיכל ז'ורה, משפחת קדרים אומנים,אשר מקיימים סדנאות בהן מתקיים תהליך של למידה ומפגש מפתיע עם יכולתנו ודמיוננו בליווי והדרכה מקצועיים צמודים. מפגש יצירתי זה מאפשר גם התבוננות חווייתית מעצימה על הכישורים והכישרונות שלנו.
העבודה בחומר בסדנאות מאפשרת יציאה מהשגרה המביאה לפתיחות ותקשורת מרעננת בין המשתתפים, מלווה בשמחה בחדוות יצירה של היחיד והקבוצה ומהווה הזדמנות לכל אחד מכם לגעת באומן שיש בו.

סדנת יצירת אריחים – עיצוב אריח חומר אישי בשימוש בכלי עזר ובמבחר טכניקות יצירה : גריעה, חריטה, הטבעה, הדבקה ועיטור במכחול. החל מ- 5 משתתפים. עלות למשתתף 90 ₪.

יצירת כלים ופיסול בעבודת יד. החל מ-5 משתתפים, עלות 90 ₪ למשתתף.

סדנת מעמיקה של יצירת כלים באובניים, 2-4 משתתפים.

הסטודיו מציע  סדנאות קבוצתיות להזמנה בתאום מראש.

לפרטים: 077-7295797 או 08-9926011

באתר: https://www.cley-bereshit.lanegev.co.il/

עוד בצפון הנגב אתרי פינוק וספא, מסעדות, בתי קפה ומגוון מסלולי טיול בטבע. לפרטים נוספים ומידע על אתרי הלינה והבילוי:www.habsor.co.il או בפייסבוק- "פסטיבל דרום אדום ".


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי