מצפה רמון ממצבת את עצמה בשנים האחרונות כ"עיר הכוכבים של ישראל". ליבת הפעילות שתוצע לציבור המטיילים והמבקרים תתבסס על "חוויות אסטרונומיות" שתכלולנה צפייה מודרכת בטלסקופים בגרמי השמיים ובכוכבים במהלך לילות חמישי ושישי. הפעילות תתקיים במרחב רובע הבשמים במצפה רמון והיא תכלול אטרקציה נוספת הנקראת "פלנטריום", וכן טיולים מודרכים בלילה וביום.

בארבעת סופי השבוע האמורים, במהלך שעות היום בשישי ובשבת, יוצא מגוון נרחב של פעילויות וחוויות, ביניהן בריכות שחייה במרחב (מצפה רמון, מדרשת בן גוריון, משאבים וניצנה) אשר יאפשרו בילוי משפחתי נעים ומהנה במהלך השעות החמות של היום.

באירוע יתקיים מתחם טלסקופים אשר בו יוקמו מתחמי צפייה כדי לאפשר תצפית נוחה, מתחם צפייה בכוכבים שיכלול מדריך אשר יהיה מצויד בלייזר לטובת הצבעה על גרמי השמיים השונים, מתחם מחצלות ורוגע ומתחם הרצאות אסטרונומיות (מועדון ה"MR") באמצעות מדריכים מנוסים באסטרונומיה ואסטרופיזיקה.

לפרטים- 08-8681635

מייל- info@negevtour.co.il

אתר- www.friendlydesert.com


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי