פסטיבל ירוק ולא רחוק הוא פסטיבל חדש שמתקיים בחודש מרץ באזור שפלת יהודה עם 8 מתחמי פעילויות ואטרקציות לכל המשפחה, בתים פתוחים, מרחצאות חמים, תצפיות נוף, אתרי מורשת, סדנאות, טיולי יום במוקדי פריחה מרהיבים, סיורים מודרכים בירידים חקלאיים, פעילויות ביערות קק"ל, פסטיבל מספרי סיפורים בגן לאומי בית גוברין, עשרות מוקדים קולינריים ועוד.

במהלך 3 סופי שבוע במהלך חודש מרץ יתקיימו באזור שפלת יהודה אירועים לעידוד התיירות באזור, ביוזמת עמותת התיירות שפלת יהודה בשיתוף חמש מועצות אזוריות, עשרות אטרקציות ויזמי תיירות וחקלאות שיציעו שלל פעילויות לכל המשפחה, טיולים בין מוקדי הפריחה באזור, ביקור באטרקציות לילדים ומרכזי מבקרים, בילוי במסעדות האזור ופעילויות נוספות.

שפלת יהודה היא חבל ארץ ירוק ומשופע באטרקציות שונות ומגוונות לכל המשפחה כגון: חוות חקלאיות, מחלבות, רפתות, יקבים, מרחצאות חמים, מוקדי קולינריה מעניינים ועוד.
בחודש מרץ עם בוא האביב נצבעת שפלת יהודה במרבדים צבעוניים של כלניות, – חרדלים, ותורמוסים עוצרים נשימה המתכתבים באופן מושלם עם אלפי הדונמים של יערות עמוסי עצים ירוקים ברקע. בזכות נופים אלו ונופי הגבעות הרכות, שמעניקות לאזור חן מיוחד קיבלה שפלת יהודה את הכינוי "טוסקנה של ישראל".

 


מפה


מאפייני עסק

  • לילדים
  • ללא תשלום
  • פתוח בשבת

מפה

שפלת יהודה

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי