״סוכה במדבר״ הינה חוות אירוח פסטוראלית השוכנת כ-7 ק"מ ממצפה רמון על פתחה של שמורת טבע הר הנגב ובקרבת מצוק מכתש רמון. אתר הנופש שלנו שוכן בגובה של כ-900 מ‘ וכך אנו זוכים גם בקיץ לבריזה נעימה במשך היום ומזג אוויר קריר ויבש בערב.
המתחם הינו אקולוגי ואנו מתקיימים בסינרגיה עם הטבע המקיף אותנו. החשמל מיוצר משמש המדבר בלבד, מי המקלחות והמטבח מסוננים בפילטרים מיוחדים ומשמשים להשקיית צמחיית הנוי, הסוכות הינן בקתות הבנויות מאבן מקומית, עץ וחומרים מתכלים וגידולי הירק וחיות החווה עוזרים בקיום החיים בסביבה המדברית.
האוירה במקום ביתית ומשפחתית, והאורחים מוצאים אצלנו נופש לנפש. סוכה במדבר היא המקום האולטימטיבי לחוות שקט צרוף ושלווה ללא רעשי הציווילזציה וללא רעש לבן.
קרבתנו למצפה הכוכבים האוניברסיטאי של נאס"א ואונ' ת"א, מעיד על היותנו המקום הטוב ביותר בארץ ובאזור לצפייה בכוכבים בלילות, ובימים אורחינו נהנים בנוסף משפע מסלולי הטיולים והפעילויות בסביבה.
בסוכה במדבר תמצאו חיבור לטבע ולעצמכם כמו שרק במדבר ניתן לגלות, מלווה באירוח לבבי ואוכל צמחוני טעים ובריא ממיטב תוצרת הגינות שלנו. לרשות האורחים בריכה מרעננת, בוסתן, פינת חי פתוחה ופעילויות שונות ומיוחדות לפי עונות השנה.
בואו לפגוש את הקסם

מאפייני עסק

  • בריכה
  • חנייה
  • טיפולי ספא
  • מרפסת
  • רומנטי

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חצור קשר עם סוכה במדבר
[post_id]

מה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי