חוגגים את סוכות במרכז להנצחת חיילי אנז"ק בפעילות מהנה לכל המשפחה!

חול המועד סוכות: ימים ג'-ה', 15-17.10

בין השעות 09:00-16:00

עיריית באר שבע באמצעות חברת "כיוונים" מזמינה אתכם לחגוג את חול המועד סוכות במרכז להנצחת חיילי אנז"ק בפעילות מעשירה לכל המשפחה! 

במהלך הפעילות ייהנו המבקרים משוטטות חופשית ברחבי המוזיאון וממסע מהנה של זמנים וסיפורים ברחבי המרכז בפעילויות החגיגיות שלנו:

  • סיור משולב במוזיאון ובמתחם הקטר בליווי מדריך: החל מהתקופה העות'מאנית, כלה בתקופה הבריטית ועד לקום המדינה, יחשפו המבקרים להיסטוריה המרתקת של שני האתרים. זאת תוך ביקור במיצגים היסטוריים, מופע אורקולי מרתק וביקור בבית הקברות הסמוך למוזיאון. משך זמן הסיור כשעתיים וכולל הדרכה בשני האתרים ובמעבר ביניהם.
  • "יומני היקר"- פעילות לכל המשפחה: פעילות לכל המשפחה בה הם יצטרכו לגלות את סיפורו של אחד מהחיילים הגיבורים של המוזיאון. זאת  עליהם לגלות דרך חידות ומשימות הדורשות ריכוז, קשב רב וגם קצת מזל! 

 

הסיורים המודרכים יתקיימו בכל שעה עגולה. סיור אחרון יצא בשעה 15:00.
הכניסה למוזיאון הינה חופשית. הסיורים המודרכים והפעילויות לכל המשפחה הינם בתשלום סימלי.

 

לפרטים נוספים וליצירת קשר: 08-3730362 , rsv@kivunim7.co.il, Facebook: " המרכז להנצחת חיילי אנז"ק בבאר שבע – The Be'er Sheva ANZAC Memorial Centre"

המרכז להנצחת חיילי אנז"ק, אוסטרובסקי 4, באר-שבע


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי