לונדע

לונדע הינו מוזיאון ראשון מסוגו בארץ, חדשני ואינטראקטיבי לכל המשפחה, המעודד חוויה רב-גילאית ולמידה חווייתית והתנסותית ברמה בינלאומית.

המוזיאון נושא את שם התורמים, משפחת מנדל, מוזיאון הילדים של באר שבע על שם: ג'ק, ג'וזף, ומורטון מנדל, אשר תרמו 5 מליון דולר להקמתו. את המוזיאון ותכניו יזמה, אצרה ופיתחה חברת Playplus, בראשותן של תמר הדר ואפרת אדיב, עבור עיריית באר שבע.

אנו מזמינים אתכן/ם, ילדים ומבוגרים כאחד, לחוויה מיוחדת במינה, מלאת צבעים, רגשות, חינוך וחדשנות, אשר תשאיר אתכן/ם עם טעם של עוד.

על פני 3 קומות גדולות בשטח כולל של 4,000 מ"ר, פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים ושני שטחי חוץ ייחודיים. כל מתחם או איזור עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים ולגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי בו הם נמצאים, כפרטים וכחלק מקבוצה.

בעזרת משחק במרחבים השונים של המוזיאון, נחשפים הילדים לאלמנטים משמעותיים הקרובים לעולמם האישי ומתרגלים נושאים חשובים מחיי היומיום דוגמת ניהול משאבי זמן, כסף ומזון, חווים סיטואציות של תקשורת בינאישית, נחשפים לקיומן של תרבויות ושפות שונות ומתנסים בהן, פוגשים את עולם התרבות והאמנות, את מערכת השמש והתכונות הייחודיות של כדור הארץ.

  • כניסה למוזיאון הינה ללא נעליים.
  • כניסה לילדים עד גיל 16 בליווי מבוגר בלבד

 

אודות קרן ג׳ק, ג׳וזף ומורטון מנדל

ג׳ק, ג׳וזף ומורטון מנדל, הקימו את הקרן מנדל בשנת 1953, בעיר הולדתם קליבלנד שבמדינת אוהיו. פעילות הקרן מבוססת על האמונה שמנהיגים מעולים מהווים גורם מכריע באפשרות של ארגונים לתרום לשיפור פני החברה. מנהיגים כאלה, מונעים מכוח חזון שיונק את השראתו מרעיונות גדולים, ודמיונם היוצר מניע אותם למצוא פתרונות לבעיות ההווה.

קרן מנדל פועלת בחמישה תחומים:

פיתוח מנהיגות
ניהול מוסדות ללא כוונת רווח
מדעי הרוח
חיים יהודיים
התחדשות עירונית

לפרטים נוספים נא בקרו באתר הקרן:www.mandelfoundation.org


מפה


מאפייני עסק

  • דמי כניסה
  • חניה חינם
  • לילדים
  • נגישות חלקית

מפה

דוד הראובני 25, באר שבע

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי