רשות הטבע והגנים מציעה ביקור משולב במרכז המבקרים עם החי רמון, ובתאריכים מיוחדים גם צפייה במיצג סביבתי. במרכז תוכלו להנות מסיור הכולל מיצגים, וידאו ומידע כתוב על אילן רמון ז"ל, האסטרונאוט הישראלי הראשון שנחת בחלל, אודות חייו, ואודות התרסקותה של החללית בה שהה עם צוות האסטרונאוטים הנוספים ב 2003. בחי רמון תוכלו לראות שלל בעלי חיים מדבריים, כמו מכרסמים שונים, עקרבים, נחשים, לטאות ועוד.
שעות פעילות: חמישי ושבת מ8:00-17:00 (כניסה אחרונה למוזיאון ב16:00) ובשישי 8:00-16:00 (כניסה אחרונה ב15:00).
* בתאריכים מיוחדים- 9.8, 16.8, 17.8, 23.8 בשעות 18:30, 19:15 (ובמידת ההרשמה ייפתח סבב נוסף ב20:00)תוכלו להנות ממופע ייחודי- מיצג סביבתי בשם 'ימיצפאי' המשלב אמנויות תנועה, בובות, יצירה פלסטית ווידאו ארט. המיצג יקח אתכם מתחת לפני הים, תפגשו יצורים ימיים עשויים מניילונים, זה שאנו רגילים להשליך לכל עבר ומסב נזק לחיות וליעלים באזור מצפה רמון בפרט. ההרס הסביבתי והפגיעה בבעלי חיים, אך הכל ברוח אומנותית ומרתקת המשלבת עבודה של דמיון. הכניסה בימים אלה תהיה מיוחדת ותשלב: ביקור בדגם היווצרות המכתש ולאחר מכן צפייה במיצג, וכן כניסה לחי רמון, שם יהיה אפשר לצפות בהאכלת נחשים ב19:00, בתצוגה הזאולוגית ובגן הבוטני. החי רמון ייסגר בימים אלה בשעה 20:00.
* יש לתאם מראש

מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי