מלון הבוטיק החדש ערידלה הוקם על ראש גבעת ע'רנדל, בלב המדבר, בין שבילי הבוסתן, בנקודה הכי גבוהה בבקעת הערבה, מול נוף קדומים עוצר נשימה של הרי אדום.

כאן אפשר לעמוד על המרפסת, או לטבול בבריכת השכשוך, בקצה הצוק מול פלא הבריאה. להקשיב לשקט, לשמוע את משב הרוח ולנשום עמוק את האוויר היבש.

במלון 6 סוויטות יפהפיות המתמזגות בשלמות עם קווי הנוף שבאופק. חלקן למשפחות וחלקן לזוגות. כל אחת מהן ברוכה בעבודות יד אותנטיות ועדינות, ומעוצבת באהבה גדולה ובמגע קסם אקלקטי ואינטימי, עד הקטן שבפרטי הפרטים.

בכל סוויטה: בריכת שכשוך ומרפסות נוף פרטית, מטבח מאובזר שכולל מקרר, כירה חשמלית, מיקרוגל, קומקום חשמלי מכונת אספרסו, וסט כלים לבישול עצמי. מסך LCD מחובר לספריית סרטים ומוזיקה איכותית ומגוונת, ספרי קריאה מעניינים, וחדר מקלחת מהסוג שעדיין לא ראיתם.

ארוחות הבוקר עשירות ומלאות בטעמים מתוצרת בית. מוגשות באולם האורחים או בסוויטות בשעות 08:30-11:30.

אולם האורחים הוא סלון יפהפה וקסום להתכנסות, ובו מוזיקה שקטה, ספרייה, קפה ועוגה, ארון משחקים לילדים, מרפסת נוף גדולה, חלון המשקיף אל בית-הבד המקומי, ואח עצים ללילות הקרים של המדבר.


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי