לילות מדבר

פסטיבל משקים פתוחים חורשת ניצנה 

פסטיבל משקים פתוחים בפתחת ניצנה על שם שמוליק ריפמן ראש המועצה ז"ל, הינו אירוע ראשון מסוגו בחבל ארץ שכמעט ואינו מוכר לציבור, השוכן בצפון מערב הנגב. במרחב זה מתגוררות חמש קהילות בחמישה יישובים, אשר מרביתם עוסקים בחקלאות ותיירות.                                                                                                              הפסטיבל מבקש לחשוף את המרחב המופלא בפני הציבור הישראלי בחופשת הפסח על ידי סיורים ללא תשלום במשקים חקלאיים, סדנאות ומלאכות קדומות – בחינם, ולצידם תתקיימנה גם מגוון נרחב של פעילויות בהרשמה ותשלום. הרשמה לסיורים ניתן למצוא בדף המיועד באתר תיירות הר הנגב.

במתחם טעם במדבר תעמוד תחנת מידע שתחשוף בפני הקהל את שלל האפשרויות התיירותיות במרחב הכוללות: מסלולי הליכה, סיורים במשקים, אתרי ביקור ושאר אטרקציות. במתחם תתקיימנה סדנת בנייה בבוץ וסדנת קליעת צמחי ארץ ישראל – ללא עלות.                                                                                                                לפניכם מידע אודות המשקים החקלאיים המקיימים סיורים בשעות מוגדרות ובהרשמה מראש דרך דף האינטרנט של תיירות הר הנגב – www.negevtour.co.il.

 

כביש 10 (עדכון לתנועה בכביש)

כביש 10 ייפתח השנה לתנועות מטיילים בקטע שבין עזוז להר כרכום בין התאריכים 20 עד 27 באפריל. מיום למחרת ליל הסדר ועד מוצ"ש חג שני.

שעות הפתיחה הן 08-18:00.

לבירורים: *3639


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי