טרואר המדבר – יקבים מארחים חוויה – ערד

קרן מיראז' ישראל והשומר החדש שמחים להזמין אתכם לאירועי “טרואר המדבר – יקבים מארחים חוויה” המהווים נקודת מפגש של קהל חובב יין, קולינריה ותרבות עם יקבי הנגב.

במהלך סופי השבוע של חודש יולי יארחו היקבים בנגב מופעים, סדנאות אמן, ארוחות שף, תצפיות כוכבים והרצאות המלוות ביין מדברי.

מדברים יין ביקב יתיר- פאנל טעימות יין, אורח כבוד גיא הרן במפגש סביב "מהפכות היין בישראל – זהות, איכות, תיירות". במפגש המשתתפים יזכו לטעום ממיטב סדרות היקב ויכירו מקרוב את חלל היקב בסיור פרטי (22/7)

סדנת שף ביקב מדבר עם גיא פיסטרוב- חוויה מתגלגת ואיכותית עם הרבה אוכל טוב, צחוקים, הסברים על מקורות חומרי הגלם בדגש מדברי. כמובן לטובת המאורע יותאמו מיטב יינות היקב לצד המנות המוגשות. המלצה חמה לתחילת סופש מוצלח. (16.7 23.7 30.7)

 סדנת סבון יין טבעי עם יונת מדבר-  כן כן, מדובר על להסתבן עם יין!  מפגש רוקחות טבעית ומסורתית עם יונת מורדוך. בין ארומות של שמנים ארומטיים וחומרי גלם טבעיים נייצר סבונים מוצקים טבעיים ומפנקים לפי השיטה המסורתית המבוססים על שמן זית ישראלי ושמן קוקוס מהאיכות הטובה ביותר. לכבוד פסטיבל היין נוסיף לסבונים יין מקומי ונצא עם סבון מבשם ומתכון להכנת סבונים נוספים בבית. (16.7 23.7 30.7)

לפרטים והרשמה: https://bit.ly/2SpN7V9


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי