מתחם הקטר

באר שבע

19:30

הכניסה חופשית

בימי רביעי של חודש אוגוסט יתקיים במתחם הקטר הופעות חיות במסגרת תוכנית הרדיו ג'אם 88 (כאן 88fm)  בשילוב הופעות של אמנים מקומיים.

ג'אם 88 הינה תכנית הדגל של תחנת הרדיו כאן 88fm, במסגרתה מתארחים מדי שבוע                                      אמנים ולהקות מובילות בארץ להופעה חיה באולפן. בחודשי הקיץ משודרת התוכנית באופן מסורתי מנמל יפו.                                                                                             השנה התוכנית מרחיבה את פעילותיה, ולראשונה תשודר מהעיר באר-שבע- מדובר בלא פחות מבשורה של ממש לעיר. המיקום הנבחר: מתחם הקטר 70414 בעיר העתיקה. לצד ההופעות שישודרו לייב ברדיו, שובצו הופעות של אמנים מקומיים, במסגרת  תכנית "יוזמת תרבות 2019" – תכנית עירונית שמטרתה לעודד ולחזק את האמנים והיוצרים המקומיים, העסקים ויזמים בתחום הבילוי והפנאי. 

המופעים יתקיימו בימי רביעי 7.8, 14.8 ו-21.8, החל המשעה 19:30.

 

יום רביעי- 21.8: 

 

  • שעה 20:15 –  מירל מאור
  • שעה 21:00 – מופע מרכזי: תמר אייזנמן ואיתי פרלשידור לייב ברדיו
  • שעה 22:15 – להקת Buffalos

 

 

מתחם הקטר הינו מתחם יפיפה בעיר העתיקה באר-שבע אשר קם על תילה של תחנת הרכבת העות'מאנית של שנת 1915. בשנים האחרונות תחנת הרכבת העות'מאנית עברה תהליך חידוש ופיתוח וכיום מהווה האתר מתחם תרבות, פנאי ובילוי ייחודי בעיר העתיקה של באר-שבע.

             שדרות דוד טוביהו 65, פינת עלי דיוויס.

             טלפון: 08-3730362

             אימייל: rsv@katar70414.org.il


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי