לילות מדבר

אזור האמפי

16.05.19

מרוץ הלילה של המועצה המקומית מיתר יכלול בתוכו יריד ספורטיבי בו יינתנו הטבות מיוחדות למשתתפי המרוץ, בנוסף, יתקיימו הופעות לילדים, הפעלות ספורטיביות, בליווי עמדות דיג'יי ועוד.            מרוץ מיתר ידוע כמרוץ חוויתי המוכר על ידי איגוד האתלטיקה כמרוץ "תו תקן" הנמדד בצורה מקצועית ומדויקת. תווי המרוץ הוא בכביש.

*לכל נרשם תינתן חולצה של חברת SAUCONY

סיום ההרשמה יהיה בתאריך ה-11.05. לנרשמים מעבר לתאריך זה, אין ההפקה מתחייבת לספק חולצה עם הדפס המרוץ ותיתכן קבלת חולצה חלקה בלבד.

ניתן יהיה לקחת את ערכות ההשתתפות החל מהשעה 12:00 ביום המרוץ.

מסלול 10 ק"מ מוקדש לחיילים בודדים

המרכז לחיילים בודדים ע"ש מייקל לוין הוקם בשנת 2009 על ידי קבוצת חיילים בודדים משוחררים שבמהלך שירותם הצבאי קיבלו סיוע מציקי אוד וזיהו את הקשיים והצרכים של החיילים הבודדים. העמותה לחיילים מחוסרי עורף משפחתי דואגת לכל הצרכים הפיזיים, המנטליים והחברתיים של מעל 6000 חיילים בודדים לפני השירות הצבאי, במהלך השירות וביציאתם לאזרחות. העמותה פועלת בפריסה ארצית על ידי מרכזים הפועלים בירושלים, תל אביב ובאר שבע. מקצה ה10 ק"מ מוקדש לכל אותם חיילים אמיצים אשר בחרו לתרום למדינת ישראל על אף הקשיים שבדרך.

לזכרם

מקצה 5 ק"מ לזכרם של ליעד לביא וסמ"ר נועם רוזנטל ז"ל שנפלו במבצע "צוק איתן".

סמל ראשון נועם רוזנטל, לוחם שיריון ב"עוצבת ברק" בן 20 ממיתר, נהרג מפגיעת פצצת מרגמה בשטח המועצה האזורית אשכול ב-31 ביולי 2014. נועם הותיר אחריו שני הורים, אח גדול ואח תאום.

סרן ליעד לביא, שירת בחטיבת הצנחנים בגדוד הסיור בפלוגת החבלה המוצנחת. במבצע צוק איתן לחמה החטיבה בגזרת חאן יונס בטיהור והשמדה של מנהרות המחבלים. ב-24 ביולי 2014 נפצע סרן ליעד בהתקפת מחבלים ונפטר מפצעיו. ליעד הותיר אחריו שישה אחים.

להרשמה למרוץ: http://metar.races.co.il/

גולשי האתר 'גו נגב' זכאים לקבלת קופון של 10% הנחה. קוד הקופון : TAR29


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי