מרוץ הלילה השנתי של באר שבע, LIGHT RUN IKEA BE'ER SHEVA -יערך השנה בפארק הגדול בישראל – פארק נחל באר שבע . לראשונה במרוץ, מקצה תחרותי מקצועי של חצי מרתון באורך 21.1 ק"מ.

המירוץ יתקיים ביום רביעי, 24.11.21 וצפויים להשתתף בו אלפי רצים ומעודדים. בנוסף, יתקיימו גם פעילויות חווייתיות לכל המשפחה במתחם הזינוק והסיום בפארק נחל באר שבע לצד האגם.

לראשונה מאז תולדות המירוץ יוכלו הרצים לבחור גם מקצה חצי מרתון זוהר במיוחד באורך של 21.1 ק"מ, זהו מרוץ לילה ראשון בישראל ובין היחידים בעולם עם מקצה של חצי מרתון.

ערכות המשתתפים יחולקו בסניף איקאה באר שבע ביומיים המקדימים למרוץ. המרוץ יוזנק מפארק נחל באר שבע, שם גם יתקיים ההפנינג למשפחות ולמשתתפים. הפארק החדש משתרע על פני 5,400 דונם וכולל בין היתר: אגם מלאכותי מהגדולים בישראל, אמפי פארק המארח הופעות חיות וכן את מתחם בית אשל וגשר הצינורות. מסלולם של הרצים במקצים 2.5 ק"מ ו-5 ק"מ יהיה כולו בפארק נחל באר שבע.

בנוסף יתקיימו גם מקצים באורך 10 ק"מ (מגיל 14), 5 ק"מ (מגיל 12) ומסלול עממי באורך 2.5 ק"מ (מגיל 10). לכל אורך המסלולים יוצבו אלמנטים מיוחדים של תאורה שיאירו את רחובות העיר. במות מוזיקה לאורך המסלולים תכנסנה את הרצים לאווירה ולקצב. לצד מקצי הריצה, יתקיים גם הפנינג ספורטיבי הפתוח לקהל הרחב שיכלול פעילויות ספורט, מסיבה זוהרת והפעלות.

קטגוריות וגיל ‎‎

מרוץ חצי מרתון מגיל 16 ומעלה
מרוץ 10 ק”מ מגיל 14 ומעלה
מרוץ 5 ק"מ מגיל 12 ומעלה
מרוץ 2.5 ק"מ מגיל 10 ומעלה

הערות:

  • ילד מתחת לגיל 12 מחויב בליווי מבוגר
  • מקצים 10 ק"מ ו-5 ק"מ הינם מדידים.
  • המשתתף חייב להיות בגיל זה לפחות (או מבוגר יותר) ביום המרוץ 24.11.21

קטגוריות 
21 ק"מ
גברים / נשים: כללי

10 ק"מ
גברים / נשים: כללי

5 ק"מ
גברים / נשים: כללי


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי