אביב הגיע נגב בא

אנחנו מגשימים לכם חלום !
סוף שבוע לכל המשפחה של ירח מלא וטיולים בערבה
28-30 ביוני

אליפז – חופש וחוויה בערבה וקיבוצי הערבה הדרומית, מזמינים אתכם לבלות עם כל המשפחה בחדרי האירוח הקיבוצים וליהנות מסוף שבוע חווייתי.

פותחים את החופש הגדול בערבה הדרומית. בשעות היום נבלה בבריכה או באתרי הביקור הקרירים ובשעות הערב והלילה נצא לטיולים עם שקיעת החמה וזריחת הירח שיקשט את שמי הלילה הבהירים והנקיים של הערבה הדרומית.

ביום חמישי לאחר קבלת החדרים וכשהשמש תשקע מאחורי גבינו נצא לטיול אל הדיונות הנדירות – שמורת דיונות סמר, להיכרות עם החי והצומח בחולות, הרכבה והעפת עפיפונים אל מול הרי אדום, וארוחת ערב קלה לאורו של הירח המלא.

ביום שישי נצא לטיול שקיעה אל פארק תמנע – מהפארקים היפים בעולם,. טיול רגלי אל אתר "הקשתות" ו"עמודי שלמה", כשהערב ירד והירח יזרח, נקבל את השבת ויחד נצא לסעוד ארוחת ערב שבת

בשעות היום החמימות נבלה עם המשפחה בבריכות השחייה בקיבוצים או נבקר באתרים הקרירים באזור
– חוות דרך התבלינים והים – חינם,
– בית האמנויות בנאות סמדר
– פארק יטבתה
– שמורת חי-בר יטבתה (סיור ברכב פרטי)
– או שחייה לחופי הים האדום
– (חלק מהאתרים בתשלום)

האורחים ייהנו מאירוח של שני לילות בחדרי האירוח הקיבוצים – אליפז, אילות, לוטן ויהל, על בסיס חצי פנסיון – ארוחות ערב ובוקר וייהנו מהשתתפות בכל הפעילויות.

המחיר לאדם החל מ- 723 ₪ בחדר זוגי. תוספת לילד בחדר הורים – החל מ-353 ₪

לפרטים נוספים והזמנות – "דרך הערבה" – תיירות בערבה הדרומית 08-6616976 ובדוא"ל – tayaroot@gmail.com


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חצור קשר עם סוף שבוע "ירח מלא"
[post_id]

מה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי