סוכות
2019

פסטיבל הצגות ילדים 26-28.9- תאטרון הילדים והנוער

פסטיבל הצגות ילדים 26-28.9- תאטרון הילדים והנוער

בסוכות הקרוב, יקיים תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע, בפעם הראשונה פסטיבל הצגות ילדים במרכז הצעירים בעיר העתיקה של באר שבע ב-26-29.9.18. במסגרת הפסטיבל יועלו 6 הצגות שונות, ותתקיים בכל יום סדנת יצירה ללא תשלום עבור הילדים.

הפסטיבל נתמך על ידי קרן ברכה, עיריית באר שבע וחברת כיוונים ולכן הכרטיסים מסובסדים: מחיר כרטיס להצגה באולם המרכזי היא 40 ₪ / 30 ₪ לתושבי באר שבע ובסטודיו יעלו הצגות קטנות לילדי גן במחיר של 30 ₪ בלבד / 20 ₪ לתושבי באר שבע.

באולם הגדול של מרכז הצעירים יעלו ההצגות: "מחשבות שאינן רוצות לישון"- מחזה מוזיקלי על פי שיריה של שלומית כהן אסיף שזכה בפרס ההלחנה ועיבוד מוזיקלי של תיאטראות הילדים, "דוט והקנגורו" הצגה בבימויו של רפי ניב זוכת שני פרסי פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים (עבור עיצוב תלבושות ועיצוב תפאורה) ו"טיול לכוכב הגבינה" ההצגה המצליחה של חנוך רעים ויואב בר לב שזכתה לגרסה חדשה.

בסטודיו יעלו שלוש הצגות לגילאי גן-א', "הרפתקאות הדרקון פיץ" הצגה מקורית בסגנון תיאטרון צלליות של טל בן בינה, "הרפתקאות מוכר הכובעים"- הצגה על פי סיפור העם המוכר, ו"אל הירח ובחזרה" – הצגה ללא מילים של שחקנים ובובות, על מסע של אישון אחד קטן.

https://www.facebook.com/events/1800489920019973/


המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי