23-25.07

19:00-23:00

הכניסה חופשית

 

בחודש יולי  הקרוב, למשך שלושה ימים רצופים 23-25.7.19 , הנכם מוזמנים למגוון אירועים אשר יתקיימו לאורך רחוב סמילנסקי ובמוקדי התרבות והאמנות של העיר העתיקה: מופעי מוסיקה, מופעי מחול,  מתחמים אמנותיים, מצגי רחוב, תפריטים מיוחדים במסעדות ובתי הקפה: עתיקה, כפרה , לולה וסמילנסקי טאפס בר.

פסטיבל "רביעי בסמילנסקי" המסורתי – פסטיבל לתרבות  דרומית הגדול בדרום בהשתתפות מיטב האמנים חוזר גם השנה …מופעי ומיצגי רחוב, חגיגה ססגונית אשר צובעת כל פעם מחדש את רחובות העיר העתיקה ומאירה על רחוב סמילנסקי.

פסטיבל בסמילנסקי, הוא פסטיבל רחוב קסום , לעידוד יצירה באר שבעית ודרומית כאשר מטרת העל שלו היא לעודד את פעילותם של העסקים הפועלים במקום כל השנה.

בפסטיבל משתתפים מגוון אמנים : אמני רחוב , רקדנים, שחקנים, זמרים ועוד.

הפסטיבל מתקיים כבר אחד עשרה שנים בשיתוף בעלי העסקים ברחוב סמילנסקי ובעיר העתיקה.

פסטיבל סמילנסקי מופק ע"י אגף האירועים העירוני בחברת כיוונים , בשיתוף עיריית באר שבע.

במסגרת הפסטיבל תופעל הבמה החשמלית מול ה"עתיקה" , במת מוסיקת עולם על דק הפרינג', במת המחול בצומת ה"חלוץ 33" , הבמה האקוסטית מול בית הקפה: "לולה" ומגוון מופעי רחוב והצגות תיאטרון בסמוך ל"כפרה" ו"סמילנסקי טאפס בר".

לפרטים נוספים: 08-6463777


מפההמידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי