חברת "כנען תיירות" מפעילה אטרקציות בירושלים והסביבה, מדבר יהודה ובכל הארץ!
טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים, טיולי ריינג'רים בנהיגה עצמית, טיולי גלישה וסנפלינג, משחקי ניווט, טיפוס, טיולי אופניים, פארקי חבלים, סדנאות ODT, טיולי רכיבה ( גמלים, סוסים, חמורים), טיולי ידיעת הארץ בשילוב כתבי חידה.

עוד פעילויות של "כנען תיירות": ימי כיף סגורים בחוף הים, אירועי לילה מרהיבים בטבע, חתונות, סדנאות להרגעת הגוף והנפש, אירוח במאהלים ועוד.
כל האטרקציות והפעילויות מתאימות גם לילדים!

בנוסף להפעלת אטרקציות בירושלים, מתמחים גם בביצוע טיולי שטח והפקות אתגר לימי כייף עבור חברות, ארגונים, מוסדות חינוך ושמחות משפחתיות.
טיולנו מאופיינים ברמת ארגון וביצוע גבוהים ביותר כאשר כל פרט זוכה לתשומת לב מרבית.
מקדישים מאמץ ניכר לתכנון הטיול ולהתאמתו למטיילים על פי תחומי ההתעניינות, גיל, אופי הקבוצה, עונת השנה וכמובן מטרת יום הפעילות.

חברת "כנען תיירות" מארגנת טיולים אתגריים רבים בכל רחבי הארץ, תוך התמקדות במדבר יהודה וצפון ים המלח.
הטיולים כוללים חוויות רבות הכוללות בתוכן פעילויות ספורט אתגרי אותן המשתתפים לא פוגשים בכל יום.

בטיחות וביטוחים- בכנען תיירות בטיחות ואחריות הינם כערך עליון, כל הפעילויות שלנו מבוטחות על פי חוק תוך נתינת תשומת לב לשורות הקטנות ביותר.

נתראה בשטח – כנען תיירות.


מפה


מאפייני עסק

  • בתיאום מראש

מפה

מדבר יהודה

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי