עמותת דוקאביב פועלת בלבה של אחת מזירות היצירה החדשניות, התוססות והמפתיעות – זירת הקולנוע הדוקומנטרי. העמותה מעניקה מגוון של במות ייחודיות ברחבי הארץ ליוצרי קולנוע דוקומנטרי, מקרבת קהלים חדשים לתחום ומעודדת יצירה המרחיבה ובודקת את גבולות הז'אנר.

העמותה מקיימת מדי שנה גם את פסטיבל "דוקאביב", הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי בתל אביב במאי ו"דוקאביב גליל" במעלות תרשיחא בנובמבר, וכן הקרנות של עשרות סרטי תעודה במרכזי תרבות שונים ברחבי הארץ.

לפסטיבל 4 ימים אשר במהלכם הקהל הרחב יוכל להנות ממגוון רחב של אירועים, הופעות ופסטיבלים לכל המשפחה.

מידי שנה פסטיבל דוקאביב מגיע לירוחם עם הסרטים הדוקומנטריים הטובים של העת האחרונה, ומפגשים מיוחדים עם צופית גרנט ("אבודים"), דוד דרעי, מאור זגורי ("זגורי אימפריה") ועוד.

הכניסה לכל הסרטים והאירועים חופשית!

פסטיבל דוקאביב נגב בירוחם מצטרף לפסטיבל דוקאביב הבינלאומי שנערך בתל־אביב מזה 16 שנים, ולפסטיבל דוקאביב גליל שהתקיים לאחרונה בפעם השישית.

 


מפה


מפה

ירוחם

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חמה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי