מחברים חוויה מדברית עם נוחות מקסימלית ומאפשרים לינה בטבע עם תנאים של בית.
טקסס קראוון מציעה השכרת קראוונים באזור הערבה, כולל הדרכה והכנה לטיול באזורי הערבה.
ניתן לגרור את הקרוואן עצמאית אם ברשותכם רכב עם וו גרירה או לקבל את הקרוואן כבר בנקודת הנופש הרצויה באזור הערבה התיכונה. נשמח להמליץ על מקומות מדהימים.
* ההרפתקאנים שבינינו יוכלו לקבל או למקם בעצמם את הקרוואן בחניוני לילה בשמורות טבע בלב המדבר.
* עבור אלה שמחפשים קצת יותר להתפנק, ניתן למקם את הקרוואן בחאנים מוסדרים הכוללים חשמל, תאורה, מים, צל, מקלחות ושרותים (בנוסף לאלו הקיימים בקרוואן).

ניתן לבחור קראוון המותאם לסוג הנופשים והמטיילים מבין שלושה סוגי קראוונים:
הגדול מתאים למשפחות וקבוצות, בעלות 6 נפשות, ומכיל בתוכו: מיטה זוגית, מיטת קומתיים ופינת אוכל הנפתחת למיטה נוספת, מזגן, מטבחון מאובזר, מקרר גדול, מיקרוגל, שירותים ומקלחת, טלוויזיה ומערכת סאונד.
** יכולת גרירה נדרשת: עד 1,500 ק"ג

הקראוון הבינוני מתאים לעד 5 נפשות וכולל את כל תנאי הלינה הדרושים לחוויית שטח בתנאי בית. בקרוון מיטת טריפל ומיטה זוגית, מקלחת עם מים חמים, מזגן, מטבח עם מקרר ופינת אוכל, שירותים.
** יכולת גרירה נדרשת: עד 750 ק"ג

הקראוון הקטן מתאים לנופש זוגי או לזוג פלוס ילד ומכיל את כל מה שצריך בשביל טיולים בערבה, מטבח חיצוני הכולל כיור ומקרר קטן, מקלחת חיצונית, תאורה וארונות איחסון.
** יכולת גרירה נדרשת: עד 750 ק"ג

כפי שהבנתם יש הרבה ממה לבחור, צרו קשר ונשמח "לתפור" טיול קרוואנים המותאם בדיוק לצרכים שלכם המבטיח חוויה שונה ייחודית ומהנה שתשאר עמכם לכל החיים.

מאפייני עסק

  • חנייה
  • טלויזיה בכבלים/לווין
  • מיזוג אוויר
  • מרפסת
  • עמדת מנגל
  • רומנטי

מפה

ערבה

המידע המוצג באתר זה הונגש לציבור על ידי הרשות לפיתוח הנגב, הרשות לפיתוח הנגב אינה אחרית על תקינות המידע ו/או קיום ותפעול האירועים, אנו ממליצים לוודא שפרטי האירוע ו/או מידע על בתי העסק, שעות פעילות ומיקום עדכנים ישירות מול מפעיל של כל אירוע / בית עסק. ט.ל.חצור קשר עם טקסס קרוואנס
[post_id]

מה קורה בנגב

גולשים מספרים לנו על פעילויות ואירועים בנגב, מכירים גם? כתבו לנו כאן

Gonegev חברתי